Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno přehřívání usb flasky

zdravím, koupil jsem si tuto a-data flasku, všechno v pořádku, tedy krom menší rychlosti čtení i zápisu než jsem očekával (19,5mb/s čtení a 5.3mb/s zápis), ale to mě až tak nevadí.
jde o to, že když přetahuji data delší dobu/větší objem dat, tak je ta flashka (ubs samec?)po vytaření z portu dost horká. nikdy předtím se mi to s jinýma flaskama nestávalo, tak mě jen zajímá, jestli je to normální, nebo jestli to mám vrátit?

tak jo, děkuju všem za odpovědi.
a-data vrátím a budu se ještě rozmýšlet mezi tím corsairem mini (líbí se mi, že je pogumovaný a malý, ale v recenzích měl nějaké mechanické nedostatky) a tím patriotem rage (fakt rychlý, ale zase plastový a asi né tak odolný)
dík moc všem, označuji za vyřešeno.