Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připadám si jako vůl .... Mám problém nainstalovat myš

Dobrý den přeji. Mám problém, který se snažím vyřešit už několik hodin. Mám 24 hodin nový počítač Asus K53S s předinstalovaným Windows 7. Hned po pár minutách používání se vyskytl problém. Nejde mi připojit bezdrátová myš Trust. Bud ani nenačte, nebo načte, instaluje se, ale po chvíli napíše, že instalace selhala. Zkoušel jsem stáhnout aktualizace ovladačů, ale jak je psáno přímo v Ovládacích panelech tak na tomto počítači jsou ty nejnovější aktualizace. Navíc na webu Trust jsem se dočetl, že všechny jejich produkty jsou s W7 kompatibilní a když jsem myš testoval na jiném Asusu také s W7 tak jede. USB špatné není, zkoušel jsem připojit externí HD a v pohodě se nainstaloval a byl připraven k použití. Jsem opravdu už docela dost zoufalý tak jsem se rozhodl obrátit se zde na odborníky, kteří mi určitě poradí jak na to :)

Shrnutí : Počítač nereaguje na připojení USB myši, bud nenačte, nebo nerozpozná nebo instalace selže.

Prosím o radu :) Děkuji

Ne, žádné ovladače jsem tam neinstaloval, jelikož počítač by měl mít ty nejnovější v sobě a navíc ty myši ani žádné ovladače nevyžadují .... prostě mi do toho USB jde dát Flashka, HDD, ale myš mi prostě nefunguje ...... Už jsem fakt dost zoufalý a nasraný :)

Ty "nějaké programy z netu" slouží jen k tomu, abys vyzkoušel, jestli je chyba v hardwaru notesu anebo jestli máš rozdrbaný Windowsy. Pokud to nezkusíš, tak můžeš obepsat stopadesát poraden a budeš tam kde jsi teď...
Stáhni si ISO Slaxu, vypal ho jako obraz na CD, nabootuj z CD (se zapojenou myší) a uvidíš jestli myšuje nebo nemyšuje. Windowsy ti to nerozdrbe.