Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak přeinstalovat w.7

Dobrý den chtěl bych se vás zeptat jak mám přeinstalovat windows 7. Mám windows 7 Ultimate a chtěl bych windows 7 ultimate přeinstalovat nevím jak prosím o odpověd děkuji. :-)

Co chceš na instalaci programovat?
Změna kategorie, původně: Programování (host)

Do Google napíšeš "instalace Windows 7" a postup si přečteš na některém z odkazů.
Radši to nech ale udělat někomu, kdo to umí, protože je mj. potřeba instalovat ovladače, nakonfigurovat systém, atd... což zřejmě nezvládneš.

http://www.google.cz/search?hl=cs&source=hp&biw=11 21&bih=994&q=instalace+windows+7&oq=instalace+wind ows+7&aq=f&aqi=g10&aql=&gs_sm=e&gs_upl=978l3760l0l 4070l19l16l0l6l6l0l189l1291l3.7l10l0

Verze Ultimate byla drahá, že jo?

Přesně. Dělal jsem si kopii 1:1 (či klon nebo jak to nazvat)svého origoš instal.dvd Win7 Prof.x64 v ULTRAISO. A není to v tom programu až tak těžké jak se zdá. Naklonovalo se to i s jakýmsi bootloaderem a taky v něm pak komplet vypálilo. Jako perličku dodávám že použité dvd je za 10 Kč ze supermarketu, je 100% funkční a normálně z něho opravuju když něco se systémem po........(však víte co)

Myslím, že keď otvoríš jednotku DVD - musíš tam vidieť mnoho súborov a adresárovú štruktúru... Takže nie!!

A ešte Ti prezradím malé tajomstvo:

Ak máš ten ISO uložený niekde na disku - stačí pravý klik na ten súbor - vyskočí ponuka a len vyberieš voľbu: Napáliť obraz disku....
A žiadne NERO a nič iné Ti netreba! Teda pokiaľ máš Win7 (možno Vista neviem).