Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zrychlení windows 7 jak??

dobrý den chtěl jsem se zeptat jestli někdo víte nějaké vychytávky jak vyždímat co nejvíce z pc? Na win XP jsem upravoval registri a jiné tak jsem se chtěl zeptat jestli to jde i na win 7 a jestli jo tak jestli by jste mi napsali jak? Předem děkuji za odpovědi Petr Z.

:-) Áno dá sa...

Na win XP jsem upravoval registri a jiné...

Aj vieš čo si robil? Alebo si niekde čítal návod? Ak nie, nechaj to tak, lebo sa Ti môže stať, že Ti Win7 už nepôjdu vôbec. :!:

Podľa mňa platí toto:
1. Win7 sú "rýchle" sami o sebe - to len user ich spomaľuje inštalovaním, kdejakých spyware atď...
2. Pokiaľ niečo funguje - nerýp do toho ak nevieš ako na to...
3. Systém nezrýchliš - iba môžeš zakázať spúšťanie programov, ktoré bežia na pozadí a to oni !!! celý systém spomaľujú...

jde to zrychlit přes registr a ano četl jsem návod co kde upravit a na jakou hodnotu to stáhnout třeba i vypínání pc jde nastavit v registru jako čas za kterej se vypne windows. a nemaš nějaké stránky s návody já že to nikde na netu už nemůžu najít? Dík Petr Z.

Nejaké zrýchlenie vypínania Windowx XP nastavením hodnoty v registroch si tiež pamätám...:-)
Nechcem Ti radiť nejaké "bludy", preto Ti odpoviem asi takto:

Ak si čítal moju odpoveď vyššie - riaď sa ňou - tzn. vypínaj všetko, čo sa spúšťa zbytočne po štarte systému a nepotrebuješ to...
Ja mám nastavené Win7, tak ako som ich nainštaloval, nič som "netunil", "nezrýchľoval" a systém mi beží stále ako nový. 8-)
Pravda je tá, že viem ako "zhruba" :-) funguje systém a viem čo chcem a čo sa má spúšťať spolu s OS...
Žiadne problémy s rýchlosťou či už zapínania, behu, alebo vypínania systému nemám !