Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proc mi nejde vypalovaci program Power2Go?

Zdravim nevite proc mi nejde vypalovaci program Power2Go?Vzy se mi tam objevi program prestal pracovat ale uz mi to takhle dela dlouho a predtim to slo uplne normalne.Nebo jestli vyte o nejakem jinem dobrem programu tak budu rad.Dekuju

Změna předmětu, původně: vypalovaci program
Změna kategorie, původně: Ostatní (host)

Stále žasnem, aký sú ľudia vynaliezaví alebo pohodlní a vždy skúšajú nejaký vypaľovací program. Veď vo Windows už vypaľovací program je obsiahnutý/existuje!!!
Naučte sa ho používať, je jednoduchý - naučí sa ho aj opica...

nic se nestalo proste jsem vypaloval a asi po mesici jsem si chtel dat na dvd hru a uz to neslo.Tohle je original co uz v notebooku nainstalovan byl kdyz sem ho koupil jenze se mi nepodarilo najik ktery umoznuje pridavani dalsich pisnicek vite co mam na mysli?