Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekání online přenosů

Zdravím,

mam jeden takový problém chtěl bych sledovat online přenosy v hokeji ale z nějakého důvodu mi na notebooku hp625 se přenos sekne po 16s proto jsem zkoušel na jiném notebooku a tam přenos jede bez seknutí celou dobu. Přitom notebooky jsou konfiguračně hodně podobné ale hp je o trochu lepší a wifi na kterou jsem připojen je stejná nevíte včem můze být problém přínstalovával jsem flash player a nic nepomáhá spouštím to na google chrome,opera,mozzila a efekt stále stejný díky za každou radu.

Mozna se prehriva procesor,
nebo mate zadelany programana ktere vytezuji intenet ,procesor nebo ram-ku

skusit klasicky kabel mozna wi-fi blbe nebo ma slaby signal nebo nejake ruseni.

Skuste napr jiny server videos jestli se Vam i tu sekne nebo ne,
AXN ke funkci vyzaduje funkcni flash, sou ale weby ktere bezi na jine technologii WMV, RealPlayer,....,
neuvadite link toho vaseho hokeje tak netusim jake ma pozadavky na HW.

PS: skuste vytvorit noveho uzivate mozna mate neco u neho nakople.

wibi.