Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení PC s Televizí

Nevíte někdo o nějakém kabelu, kterým by šel propojit počítač s televizí:-)? Kámoš má na TV pouze SCART:-) a na počítači pouze D-SUB:-). Jde to vůbec propojit??? Dík za rady

A ten prevodnik na ktory dal link Nico Belic ma podla popisu aj konektor Scart RGB, to je este lepsie (kvalitnejsie), pouzijes rovno kabel Scart-Scart, v tom priapde do Scart cislo 1 na TV (tam je aj podpora RGB).
Ten prevodnik ma podla popisu aj klasicky kompozitny vystup (dokonca aj dodany kabel) takze ide pripojit na takmer akukolvek TV (ktora ma nejaky vstup okrem anteny).

Jak už psali předemnou je k tomu propojovací kabel na jednom konci scart a na druhém jakoby to S-video, ale ten konektor je rozšířen o několik pinů (asi má nějaký spešl název, nevím) a umožní přenést RGB složky zvlášť, čili tím dosáhneš max. kvality. Z toho scart kabelu tuším trčí ještě 2x cinch pro zvuk. Kdysi jsem to měl. Vím, že nic jsem dokupovat nemusel.

Nejdříve jsem chtěl propojit tv s pc přes d-sub,ale pak jsem zjistil že kámoš má na GK S-video výstup a někde nahoře jsem to i psal tak asi proto tenhle chaos. Tak to se velmi:-)omlouvám,ale já to snad pochopil. Jde tedy propojit tv s pc pomocí toho kabelu,který se dá do TV na Scart a na PC do S-video výstupu bez nějakého převodníku??? Díky za rady a Pochopení.:-)

Inac len tak ta upozornim ze graficke karty nemaju SVideo ale specialny konektor s viac kontaktami (typicky az 9) do ktoreho sa strka specialna redukcia od vyrobcu grafickej karty. Z toho dovodu klasicky SVideo konektor ak ma na spodnej strane tu umelohmotnu stvorcovu vec nepoje strcit priamo do grafiky, v tom pripade bud a)najst si ten kablik dodany ku grafike a na nom je normalny SVideo konektor, alebo b) ulomit tu umelohmotnu vec z konektora, neni to problem, tie kontakty a vyznam su v grafike stejne jak u Svideo.