Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zamrznuti,reset PC (blue screen)

Kdyz jsem hral crysis 2 + stahoval a poslouchal hudbu tak se mi PC necekane seknul,resetoval (kdyz byla hra pozastavena) a po resetu se mi zobrazilo tohle:

Podpis problému:
Název události problému: BlueScreen
Verze operačního systému: XXXX
ID národního prostředí: XXXX

Další informace o problému:
BCCode: 116
BCP1: FFFFFA80044CD010
BCP2: FFFFF8800458680C
BCP3: 0000000000000000
BCP4: 0000000000000002
OS Version: XXXX
Service Pack: 1_0
Product: XXXX

Soubory, které popisují problém:
C:\Windows\Minidump\101011-17596-01.dmp
C:\Users\XXXXX\AppData\Local\Temp\WER-34101-0.sysd ata.xml

Přečtěte si prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů online:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clci d=0x0405

Pokud není k dispozici Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů online, přečtěte si toto prohlášení offline:
C:\Windows\system32\cs-CZ\erofflps.txt

ked nevies ani jake v tom PC su komponenty tak to sa ti pojde viresit tazko. Tipujem ze mas HW problem, slaby zdroj alebo naprd dosku alebo grafiku apod. Druha moznost je problem v ovladacoch (nainstalovane nespravne pre nespravny HW alebo nekompatibilne s OS). BTW. Windows updatuj ak nemas zapnute automaticke update.