Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dá se vyměnit procesor ?

Dobrý den, chci se jen tak ze zjedavosti zeptat když mam ram 1.5 a procesor dual core šel by tam např dát intel core i 5 bez jákého koliv dokupování součástek ? Nechtějte žádné parametry jen chci vědět toto díky

např. cpu-z, v něm vyčteš výrobce a přesný typ mainboardu.
vlezeš na stránky výrobce, dáš vyhledat tvoji desku, mrkneš se na podporované procesory, případně jakou verzi biosu pro to potřebuješ.

1.5gb ram? a chceš měnit procesor? to moc nemá smysl.