Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Volba bezdrátové tiskárny

Rád bych koupil novou bezdrátovou tiskárnu, resp vyměnil za současnou HP C4580.

Důvody výměny:

K HP je potřeba k tisku i skenování proprietální sw, který je monstruózní, integruje se i tam, kde nechci a přesto neplní ani základní funkce, které potřebuju.
Nefunguje tisk přes wifi z více PC najednou.
Tiskárna hlásí často chyby a potřebuje ručně restartovat.
Má pouze ruční oboustranný tisk.

Co bych chtěl:

Barevná tiskárna A4 a skener pro domácí použití (tisknu málo).
Připojení k tiskárně přes wifi.
Oboustranný tisk.
Možnost skenovat do PC.
Pokud možno bez nutnosti používat software výrobce tiskárny.
Cena do cca 5000 Kč.

Doma používáme čtyři notebooky (Win 7 Ultimate) a chtěl bych tisknout vše přes wifi.
Můžete někdo doporučit něco podle vlastních zkušeností?
Díky

Pro HP nepotrebujes software od vyrobce. Pro tisk ti staci maly driver (i ten, ktery je ve Windows), pro skenovani zase pouze Twain driver.
Nevim, jak je to se skenovanim u te tve nove tiskarny, ale skenovani po siti taky neni obvykle to prave orechove. Jsou to velka mnozstvi dat a po wifi to potece dlouho a to i ten tisk.

Že bude stačit windowsí ovladač jsem taky doufal, ale pro zprovoznění některých funkcí bylo potřeba HP ovladač, což se distribuuje spolu s "nezbytným" sw jako 180 MB instalačka ;-). Ale jak píšu - problémů je více a výměna jistá - takže nechci řešení ale tip na novou.
Každopádně díky.