Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno chladic pre 6600GT

potrebujem vymenit na svojej 6600gt chladic lebo ked sa ten moj rozbehne huci to ako v serverovni. vie mi niekto poradit nieco rozumne (tipujem nejaky zalman) s rozumnym pomerom vykon(hluk)/cena. nejde mi o nieco ultratiche ale to lietadlo co huci pod stolom ked sa hra nejaka hra je neznesitelne (gpu hlasi 80 stupnov pri zatazi co je celkom dost).
zatial pokukujem po tomto http://www.agem.sk/defaultweb.php?cmd=tovar_detail& product=7546078 ale keby bolo nieco lacnejsie neurazim sa

inno...ale kedze skladam pc a sem tam tam davam aj msi ci asus 6600gt viem ze ani tieto "zazraky" nie su na tom o nic lepsie co sa tyka hlucnosti...aj ked na inno nemaju. pri vyssej zatazi doslova zavija...ten vetrak je znacne poddimenzovany.
inak od isteho casu sa snazim klientov ukecat na cenovo podobne 7600GS karty ktore maju pasivne chladenie a vykon zrovnatelny so 6600GT no nie vzdy sa to podari