Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Spam od operatora

zdravicko,
operator mi posila obcas spam o jeho sluzbach atd....
Pouzivam studentsky tarif Eurotelu a kdyz to odhaduju tak je tomu tak min. 2x do mesice.
Mobil pouzivam jen ojedinele na vazne veci a vadi mi to.
Nevite nekdo jde ten spam potlacit ?

Možno blbá otázka, ale je to formou SMS alebo mailom? Ak mailom, tak si to potlač cez antispam filter, ak formou SMS, tak by som sa jednoznačne obrátil na úsek služieb zákazníkom svojho operátora.