Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po spustení PC sa mi samé obnovujú vymazané priečky

Zdravím , mám windows 7 Home Premium (64bit) a pokaždé ako ho spustím mám na ploche priečok ktorý som už asi 100x vymazal , bol to priečok z crackom na hru , antivírus (AVG 2012 Interner Security) v ňom našiel trojan tak ho zmazal , ale priečok zostal , priečok som vymazal , ráno zapnem PC a priečok je tam znova . Celý PC som prebehol antivirusom , Anti-Malwarom , všetkým možným a nič nenašlo . Mohli by ste mi prosím pomôcť čo mám stým robiť ? ďakujem

Nie nie , nič také , v msconfig-u nieje nič navyše , po štarte sa nič okrem bežných vecí nespúšťa a žiadny spyware ani nič mi v celom pc nenašlo , teraz som to kontroloval cez núdzový režim . Ten priečok som skúšal vymazať aj cez Revo Uninstaller Pro , a nič . Stále sa tam vracia ten blbý prázdny priečok . Skúsil som aj vymazať detekované udolisti z AVG , že či to tam nevracá on , ale nie . Vážne už neviem čo stým a je to dosť otravné pokaždé mazať sprostý priečok , za každý radu budem moc vďačný .

nech to tam nesmazané, ať se má antivir na čem vyblbnout, a spusť tu bootovací rescue verzi. aspoň uvidíš jestli si něčeho všimne a jak to pojmenuje.

nepoužíváš nějaký spyware terminator a podobný kreténký hlídač systému? taky mi u známých chtěl vracet homepage a toolbar od spyware icq.
přehled škodlivých toolbarů vidíš v internetových prohlížečích - menu nástroje - správa doplňků, nebo je vypíše hijackthis.

Idem to vyskúšať ako píšeš , potom dám vedieť

Mám len to AVG , nainštalovaný Malwarebytes' Anti-Malware ale ten zapínam len mauálne a aktívnu ochranu mám vypnutú ( využívam to len na kontroly raz za čas ) a potom už len tú blbosť od Microsoftu čo bola v aktualizáciach ale tá je tiež úplne vypnutá .