Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba HDD

Prosím o radu, vždy, když zapnu PC, tak mito napíše, že zjistil nějaký problém s pevným diskem, že mu hrozí selhání. Prý se to dá nějak přenastavit v BIOSu, ale nevím jak. Předem děkuji za odpověď.

tak mito napíše, že zjistil nějaký problém s pevným diskem, že mu hrozí selhání.

Co kdybys napsal přesně, co počítač hlásí? Tvoje převyprávěná verze je mimo mísu.

slyšel jsem, že to ve většině případů není chyba a, že se to dá vyřešit jen přenastavením. A, že není mutné kupovat nov HDD.

Až ti ten harddisk zdechne úplně, tak pak se jdi na obnovení dat zeptat tam, kde jsi slyšel takovou hloupost.