Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače pro HP Pavilion 3190ec

Zdravim, mam HP Pavilion 3190ec a vzdy jsem tam mel dodavany OS Windows 7 Home Premium. Ted jsem si tam hodil Professional a mam problemy s nekteryma ovladacema, konkretne na ctecku otisku prstu a dotykovy panel. Nemel by nahodou nekdo konkretni odkaz na ovladace pro tu ctecku a ten dotykovej panel? S tou cteckou si ani neskrtnu,snad neexistuje funkcni software a ten panel funguje jen z casti. Napriklad tlacitko na vypnuti zvuku nereaguje, ale kdyz zvuk vypnu pres system, tak zčervená. A druha vec, co me na tom stve, ze kdyz si pres dotykovej panel ladim uroven hlasitosti, tak se na displeji graficky nezobrazuje aktualni uroven. Kdyby nekdo vedel, co s tim, uvitam kazdou radu. Na podpore HP jsou uplne neschopni a jediny co mi vzdy odpovi, ze mi poslou recovery CD a mam si system preinstalovat. Kdyztak muj mail: cermak90@seznam.cz

Predem diky za vsechny odpovedi, Michal :)

"vzdy jsem tam mel dodavany OS Windows 7 Home Premium"
Predpokladam, ze OS bol predinstalovany aj aj to, ze pri prvom zapnuti Ta vyzval urobit si recovery DVD.
Pretoze Windows 7 Home Premium a Professional pouzivaju zhodne ovladace a Utility, tak ich mas. Bud na recovery DVD, alebo na skrytom oddiely na disku.

Pro ten panel tam radsi ani neni ovladac a s tou cteckou je to slozity.Nainstaluju ovladac i software,ale nespustim ten program,abych nadefinoval ty otisky.Proste nikde neni ke spusteni a ctecka jako takova vubec nereaguje.A ntb tu ctecku vubec nevidi,jako by tam vubec nebyla.Vim,ze to cely zni divne,ale je to tak ;-)