Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bootování

Při bootování Windowsu se načítá výběr systému. Je tam Windows 7 (nově nainstalovaný) a Instalace Windows XP (Dřívější verze notebooku. Chci aby se mi načetl rovnou Windows 7. Jde to upravit? Třeba v BIOSu? Díky.

Malo informacii. Ked mas jeden fyzicky disk (rozdeleny na viac oddielov), tak v BIOSe nie.
Instalacia Win7 urobila Multiboot.
S Tvojho dotazu neni jasne, ci chces primarne bootovat Win7, alebo chces uplne zrusit moznost bootovania WinXP.