Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký procesor můžu koupit

Dobrý den, mám pc sestavu (základní deska M2N32 Sli Deluxe procesor AMD Athlon 64 X2 dual core 4200+ 2,21 GHz socet AM2 a ram paměť Kingston DDR2 KVR 800D2N5/2GB a ram GEIL 1GB PC2 6400 DDR2 - 800 MHz ). Chci se zeptat, jestli do této desky se dá pořídit nějaký lepší procesor AMD a kdybych si koupil druhou paměť Kingston, jestli budou spolu pracovat. U těch pamětí Geil by to prý šlo, ale měl bych jen 2GB ram.

Tak jsem dokoupil úplně stejnou Kingstonku 2G za 517,- Kč a třeba DIRT 3 mi teď jede úplně bez komplikací. Předtím mi trvalo nahrát jednu trať asi 5 minut, nyní 1 minuta. To mě asi na chvilku uspokojí. Jinak začínám šetřit na novou sestavu.