Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Registrace internetových domén s.r.o

Včera volala paní do naší firmy, mluvila přímo s členem představenstva, mým kolegou. Prý někdo chce koupit doménu, kterou používáme my, jen s drobnou obměnou a jinými koncovkami. Nic jsme jim neplatili, nevím co bylo předmětem rozhovoru kolegy s danou operátorkou, ale ihned jsme zmíněné domény registrovali u forpsi (na popud vedení)
Dnes googlím, že to jsou s nejvyšší pravděpodobností podvodníci. Tak nevím, zavolat jim zpět a vyříkat si to, oč jim jde a zda po nás něco budou chtít(není mi jasné za co by mohli něco chtít, ale proč by "hodná" paní volala s tím, že si konkurence chce registrovat podobnou doménu jako je ta naše)

Díky za rady

ano jsou to podvodnici a moji mamu taky takhle podvedli, ackoliv se ji o to staram, tak naletela triku, konkurence chce vase domeny, domeny prodali dve com a eu kazdou po 5000 Kc a ani je na ni neprepsali, udrzovaci poplatek 599Kc rocne. Takze pozor na tuto firmu Registrace internetových domén s.r.o.