Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rychlost Poradny

Zdarec. Tak se mi zdá, že mám poněkud ucpané dráty a hadice na pc.poradna.net., cca dva dny. Chvilkama to jede statečně, chvilkama jak slimák po obrně (hlavně vkládání odpovědí - na "zařazení" si počkám i minutu). Chybka nebude u mě, neb jiné weby obdržím rychlostí blesku, což odpovídá mé konektivitě 30/3 (právě testováno: 27/2.6 Mbps). Na všech mých peckách stejné... jsa tvorem nedůvěřivým, odmáznul jsem cookies, keš, resetoval router. Opera to ještě jakž/takž načte, IE je pak beznohý v zemi chromých. Pingy mám pěkné "optické": DNS 1ms, poradna 17ms /v průměru/. Nezáleží na OS ni na browseru. Nemáte někdo podobný problém? Než zjebu ISP, raději se zeptám :-).

Dnes cely den OK ale teraz poslednu polhodinu alebo hodinu je to uplne pomale, momentalne (okolo 20:50) to bolo extremne pomale. Nezadava nejaky robot nejake nezmyselne poziadavky do vyhladavania? Alebo neni v SR nejaka akcia ze internet zadarmo medzi 20:00 a 21:00 a zahltia tym cely hosting? :-)

Mne sa zda, ze sa to moc nezlepsilo, obcasne lagy mam rovnake ako som mal, pozeral som nastavenie sql a vidim, ze si bol stedry;o), ale inak zlepsenie nevidim.
Momentalne to ide, pred 30-40min to lagovalo 5-10s, ale mysql to nerobil a jadra bezali an 20%. Nechapem.

vytunil jsem ještě indoše.
teď jsem zkoušel jít hluboko do historie PC větve - bylo to proklikávání jak by to bylo 100kB :-) Před chvílí (před poslední optimalizací) se to vleklo jak sopel.

edit: btw včera při téhle návštěvnosti to už bylo "nehratelné" ;-)