Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký notebook?

viem že sa asi opakujem, ale hladám NTB. požiadavky:
pevne mechanické spracovanie, môže byť plast, ale pevný
HDD: okolo 40 GB, aby bolo na dual boot + nejaké data, min 54000ot
grafika: kludne zdielana, na hry mam stolne PC, ale nie až taký shit
pamôť: nezáleží, aj tak dokúpim do 512MB
konektivita: čo najvia USB, fireware, Wifi - podmienka, čítačka SD kariet
výdrž: na batárie pri kanc. prácach 3,5 hod.
OS nemusí byť, ale v tom prípade doporučte disto Linuxu, kt. nájde aj vstavanú čítačku
procesor: Tak v mobilných platformách sa vobec nevyznám, nechám si od vás poradiť

Žiaľ rozhoduje cena.

upss.. ešte uptade, chcem širokouhlý display...

[mod]Úprava názvu, předtím pouze "notebook" (LaKr)[/mod]

Je to podobné, jako by ses ptal na to, jaké si koupit auto. Každému vyhovuje něco jiného. Navíc jeden chce na benzín, druhý na naftu, u třetího rozhoduje cena, čtvrtý zase kouká na výrobce...
Možná by ti lidičky uvedli i nějaké konkrétní modely, kdybys alespoň napsal, co jím chceš vozit a kolik na něj máš. Takto tě asi pouze odkáží na recenze, či prodejny automobilů. Karburátor, volant, kola a stěrače má téměř každé auto. :-)