Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunguje mozzila, explorer

Dobry den, prosim Vas vie mi niekto poradit co urobit....

Prestali mi fungovat Mozzila Firefor 7, takisto explorer. Ale pekne porade... Preinstalovala som si windows XP, vsetko islo v poriadku, aj internet, potom som si chcela stiahnut aktualizacie zo stranky windowsu, tak ako ma navadzalo windows update, a vtedy niekedy prestali fungovat tieto prehliadace, ALE pripojenie je v poriadku, uz v case ked nefungovali sa mi normalne cez utorrent stahoval film, a takisto aktualizacie windowsu sa normalne stahovali, cize pripojenie je v poriadku, neviem kde vsade su v tych prehliadacoch nastavenia internetu ale skusala som aj to, vsade som dala bez proxy. Netusim co je s tym....

Aj keby nie, 2 beziace AV su zbytocne a sposobia ti akorat neprijemnosti/spomalenie. Cudujem sa, ze NOD sa pri instalacii vobec neozval (vacsinou vypisuje hlasky aj ked najde svoju staru verziu, nieto este dalsi AV). Kedze NOD je urcite iba trial, odinstaloval by som prave jeho. Po restarte skus znovu zapnut Mozillu.

"Spokojeně jedu s AVG free" Tak tym by som sa moc nechvalil.

Proč? Říká kdo?

edit: běžně pomocí "toho blbého" AVG odvirovávám počítače, kde si "trůní" polofunkční Eset nebo Avast - viz níže. Je to funkční antivir jako každý jiný, jen mně osobně dost vadí poslední verze, které cpou uživatelům nesmysly jako tuneup nástroje na prznění registrů nebo dokonce webové štíty a podobné kraviny.

edit2: ono vůbec dneska na ty kinderviry stačí nouzový režim, není třeba žádná rocket science.

zrovna včera jsem odvirovával PC s touhle "kombinací" antivirů. Jeho majitel se domníval, že čím více antivirů, tím lépe, a že se může chovat jako prase.

Kromě toho, že to PC bylo totálně nepoužitelné, tak nakonec pořádně nefungoval ani jeden antivir a měl tam asi 15 různých kůsů malware. Odvirováno AVGčkem a je klid.

Proč jsi stahovala aktualizace 'ručně', když je tahle funkce v systému? Obnov v Ovládacích panelech - Možnosti internetu (u XP se to možná jmenuje trochu jinak - už nepamatuju) - Zabezpečení - na Výchozí hodnoty. Co nastavení firewallu (povolené výjimky)? Kontrolovala jsi přítomnost škůdců (viry, trojany, atd.)?

neviem isto co sa mysli tym rucne, ale v podstate som sa len dala na stranku win. update aby skontroloval aktualiziacie a potvrdila som. To je vsetko. Firewall som vypala. Dufam ze tych firewallov nie je v pc viac... Viry by som tam nemala mat, kontrolu na smart security som davala a nic nenaslo, ani mi to tak nepride ze by to bol vir, ale vlastne neviem. To s tymi vychozimy hodnotami skusim, snad to pomoze, Dakujem pekne.