Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook HP630

Všechny zdravím,

prosím o radu nebo názor na notebook HP 630 s procesorem
intel pentium P6200.
V jednom letáku je sleva z 15000 na 10000 kč.
Chci ho na domácí užití,e-maily,internet,hudba,popřípadě
si něco stáhnout.
Děkuji za rady a názory.

Notebook ma matny diplay, nema numerickou cast na klavesnici, normalne stoji kolem 10 500,-. Nic extra sice neumi, ale na kancelar uplne v pohode. Pro tve ucely by mel stacit.

Mel jsem jej v ruce a nic extra spatneho jsem na nem neshledal.