Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte při výběru zdroje

Nedávno mi odešel zdroj a poohlížím se po novém. Známý doporučil značku Corsair, rozhoduju se tedy mezi těmito dvěma:

TX650
corsair-tx650-v2-d222798.htm

CX600
corsair-cx600-v2-d237950.htm

TX650 je o 500 dražší, dostanu za ty peníze něco navíc? Číst sice umím, ale jako zdroj-laik opravdu nevim, jestli mi to v praxi k něčemu bude, resp. se opravdu vyplatí to pětikilo přisadit.

Někdo znalý?

No tak označení jednotlivých komponentů ti ted´ nepovím, ale

CPU intel nějaký quad core @+-3GHz
RAM 6GB
grafika ATI x1950 pro
HDD mam dva, občas tři
deska je relativně nová :) žádná extra třída, nějaký průměr, kupovaná hlavně kvůli tomu 4jádru
Jo a samo ještě DVD mechanika (takřka nepoužívaná) a samozřejmě tuna usb slotů a čtečka SD karet.. nic víc tam asi zapojenýho neni