
www.webovastranka.cz nelze se přihlásit
Blokuje je Firefox, avast, takže se tam není možné přihlásit, hemží se to vyskakovacími okny. Přemýšlím kde je problém?
www.google.cz
Blokuje je Firefox, avast, takže se tam není možné přihlásit, hemží se to vyskakovacími okny. Přemýšlím kde je problém?
www.google.cz
Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru
Jestli ji blokujou, tak asi ví proč
pravděpodobně napadená/ nebo byla napadena stránka. možná je i na černé listině.
moji maxthoni s ní nemají problém- ovšem ale mají sandbox, takže dětské napadávací skripty ignorují.
nahraju ti v příloze zdroj:
7222-test-txt
pokus se ho stáhnout a otevřít, co na to avast. můžeš přejmenovat i na html.
jsem na jiném pc zde je norton a ten je v klidu, firefox ale sále blokuje
Takže chceš jenom to, aby Firefox neblokoval?
No tak pokud firefox blokuje je to dobře, já se spíš snažím dopídit aby se vyřešil důvod. Měl by se o to postarat nějaký admin ťech stránek nějaká technická podpora. Pokud je tam nějaký škodlivý skript či co tak by asi nebylo dobré abych abych nařídil všem programům ignorovat.
tak norton je vklidu vždycky- žádný strach.
budeš muset vyblokovat nastavení prohlížeče, popř. blokovadla. teď klikám v ie9 a v pohodě. cernockapetra.webovastranka.cz ježiš, to je ale hnusný.
Máš pravdu některý stránky jsou fakt ohavný kýče, je fakt že v ie9 + norton stránka jede normálně ještě zkusím doma ie9 + avast.
Problém je na té stránce. Mně by se něco takového:
Taky nelíbilo. Máte nějaký další dotaz?
Když si klikneš na info, proč je stránka blokovaná, tak se dočteš toto:
http://safebrowsing.clients.google.com/safebrowsin g/diagnostic?client=Firefox&hl=cs&site=http://www. webovastranka.cz/
odvšivit
http://pc.poradna.net/a/view/380552-prohlednuti-po citace-na-skodnou-v-programu-superantispyware
Počítač je čistý, prohlédnuto superantispywarem, spybootem, kontrolováno i v Hijackthis.
Vyskočí jen když najedu na tuto stránku webovastranka.cz kde je máme vytvořen účet s vlastní stránkou. Doma vyskočí firefox i avast, zde norton mlčí firefox vyskočí.
Přemýšlím nad řešením, kdo je za to zodpovědný kam se obrátit.
Máš to v té mojí předchozí odpovědi...