Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde zapnúť ntb Asus A6M - ani bios

Dobrý večer, mám notebook Asus A6M A6000 series, včera som ho chcel zapnúť, no už nešiel. Väčšinou ho nepoužívam ja takže neviem či tomu niečo predchádzalo, brat čo je na ňom najčastejšie tvrdí že nič. Jednoducho - stlačím tlačidlo zapnutia, roztočí sa disk (počujem) a o sekundu (asi keď začína bios robiť post) zhasne akokeby som mu vybral baterku. Displej nestihne ani bliknúť. Žiadne pípanie, nič.
Predpokladám že v tom bude matičná, však? Nenapadá vás čo by som mohol urobiť? Alebo v čom konkrétne by mohol byť problém?

to spustenie bez baterky alebo len s ňou som samozrejme skúšal...
baterkou to nie je, je plne nabitá a nabíjanie funguje, teda pokiaľ sa dá veriť ledke. Skúšal som ho celý rozobrať, vybral som mu ramky, wifi adaptér, hdd, romku, odpojil klávesnicu ale robí prense to isté. ešte čo som si všimol - že po zapnutí nejde ventilátor. Len pred tým ako zhasne na okamih s ním trocha cukne. Skúšal som ho na baterku, točí sa v pohode, v konektore na matičnej je v tomto momente okolo 0,3V. čo sa týka toho rozliatia, nevidím dnu po tom žiadne stopy takže asi nie. Nejde mi len do hlavy ako to že sa to stalo z dňa na deň. Asi to bude chyba matičnej nie?