Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s javascriptem

Zdravim

mam problém s javascriptem v opeře mi chybová konzoole vyhazuje tohle:

[13.10.2011 18:59:58] JavaScript - widget://wuid-4e874307-7f44-0ee8-0131-4a1b7f7a2389 /index.html
Timeout thread: delay 10000 ms
Uncaught exception: TypeError: Cannot convert 'xhr' to object
Error thrown at line 52, column 10 in <anonymous function>() in widget://wuid-4e874307-7f44-0ee8-0131-4a1b7f7a2389 /background.js:
xhr.abort();
Os win xp SP3
Nevíte někdo co s tim?

Díky

Ja by som povedal ze ne ty mas problem, ale ten web ma problem.
P.S. skus na ten web iny prehliadac (IE, FF, Opera). Niektori tvorcovia webov pouzivaju len jeden z nich :)
P.S.2. Alebo to ignoruj, to bolo asi z nejakeho naprd napisaneho reklamneho banneru. Mozes skusit preistotu vymazat docasne subory a cookies v prehliadaci.

jedine co mozes robit je aktualizovat prehliadace na najnovsie verzie, alebo nechodit na ten web.

Na nejakom inom PC ide ten stejny web na stejnom prehliadaci spravne? Jaky tam je prehliadac (presna verzia, vid menu Help) a jaku verziu prehliadaca mas ty?

P.S> skus vypnut vsetky antiviry, niekedy blokuju nieco (niekedy aj spravne, ak to su nejake warez weby tak bud rad ze to blokuju).
P.S.2. a vypni dodatocne pluginy prehliadaca ak mas na blokovanie reklamy apod. Niektore weby si sleduju scriptom spustenie reklamy alebo co (uz som to videl ale neviem ci to bolo robene scriptom alebo to sledoval server)