Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tuhnutí PC

Dobrý večer, mám takový problém. Po zapnutí, ale ne vždy, mi zničeho niz pomalu přestane reagovat PC, např. po spuštění a naběhnutí systému pustím prohlížeč a po chvíli hledání napíše že nereaguje pak nereaguje ani tlačítko start a pak ani miš, pc se zcela sekne a musím to vypnout a znovu zapnout. Trvá to již týden. Ne hned ale po chvíli. Intervaly nejsou stejné. HDD jsem provedl chkdsk ale čistý. Nevím si rady jestli je to ovladači grafiky či něčím jiným. Mám Oper. Vista, a grafika ati radeon 5500 HD. oper. paměť 2 GB a procesor AMD Athlon 64 X2 dual core 5600+ 2,8 GHz. Děkuji za odpověď

BTW. "exter. HDD. ale ten byl čistý" - odkial vies ze je cisty? Ked nevies ani co za vir tam mas?
Nainstaluj Windows nanovo z original DVD a po instalacii tam nestrkaj ziadne externe disky, flashky, nic, ani na sekundu. A ani neklikaj na D: ak tam nejake mas, nekliknut v tentopocitac na D: ani nahodou (!!). Ked chces liezt na D: tak jedine totalcommanderom alebo podobnym SW ktory nic nespusta (lebo dementny MS-tentopocitac alebo prieskumnik vzdy z disku najprv spusti vir, az potom zobrazi obsah :D)
Ovladace (a ten TC ked chces) si predtym vypal na CD. A potom sleduj ci to bude aj tak blbnut.