Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ATI Mobility Radeon HD5650 driver

Dobry den,

chcem sa spytat, kde stiahnem najnovsi ovladac pre tuto graficku kartu. Mam notebook Acer. Ked stiahnem z amd.com najnovsi Catalyst, tak mi napise pri instalacii hlasku, ze mam stiahnut z webu vyrobcu. Ked stiahnem z webu vyrobcu (25/8/2011), tak to aj tak neni najnovsi.
Ide mi o to, ze som kupil hru "Rage". Nainstaloval, ale vzdy pri spusteni mi napisena znamu hlasku - "Skoncit program". Na fore som sa docital, ze to vyriesi najnovsi driver pre graficku kartu. Ale kde ho stiahnem? :(

Dakujem

Skusil som napr. Driver Genius Professional 10, ktory mi nasiel najnovsi ovladac na tuto grafiku...
Stiahol som, nainstaloval som, hra sa spustila. Ale grafika bola tak hnusna, bolo tam strasne vela hnusnych bielych textur, skusil som len tak aj Mafiu 2, ktora bola tak isto hnusna, a navyse len nieco okolo 15 fps (ATI Mobility Radeon HD 1024 MB)...
Asi budem cakat ]:(