Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Script

Ahoj potřeboval bych nějaky script který když se zapne tak spustí příkazový řádek a v tam to napíše něco jako "program nemohl být spuštěn"

@echo off
echo zprava
pause
echo zprava
:1
dir /s
goto 1
exit

Něco jako tohle ale aby se na konci ten příkazový řádek vypnul.
Děkuji

Omlouvám se ale z té stránky nejsem moc chytrý.

Když napíšu ten příkaz:
D:\moje\program.exe

Tak mi vyskočí chybná hláška:
System windows nemuže najít položku D:\moje\program.exe ujistěte se že je název zadán správně.
Kde je chyba?

Za prve vyhod to druhe pause. pause znamena cakat na klavesu.
Za druhe zavisi od toho ze co to je za program ten tvoj program. Ak to je konzolovy program tak logicky musi konzola ostat otvorena ptz program je konzolovy. Ak to je GUI program (s grafickym rozhranim) tak konzola neostane otvorena.

P.S. a pouzivaj ten prikaz start, pripadne pouzi aj parametre prikazu start ak je nejaky pre teba vhodny ntstart.php
Ked nerizumies anglicky tak pouzivaj translate.google.com