Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Televizní karta

Dobrý den, dříve jsem na PC měl spuštěnou televizi, ale systém jsem musel reinstalovat bez zálohy. Teď jsem přez windows media center chtěl nastavit "živé vysílání" a řeklo mi to že to nenalezlo kartu. Čím by to mohlo být? pamatuji se že jsem v PC měl ještě nějaký program Winfast,či co

Hmm,tak nakonec nic,nevím jakou mám kartu.Ale zase mi funguje Everest.Problém byl v tom,že jsem měl verzi 2.2(free) nyní mám verzi 5,a funguje vše.Jen nevím,v jaké kategorii v everestu najdu moji TV kartu.