Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďde prosím jaký notebook??

Dobrý den, chtěl bych si koupit nový notebook, ale nemůžu se rozhodnout jaký :(... A proto píšu sem. Požadavky od nového notebooku mám takové, aby zvládl nějaký nový hry na vyžší detaily, nebo aby bez problému zvládal velkou zátěž, tady jsem si vybral 2 modely viz foto, nebo popřípadě mi navrhněte nějaký do 18.000 :)

Maličko tomu rozumím, jen bych potřeboval poradit jaká grafická karta, nebo jakej procesor je lepší... Potřebuju vědět který je lepší ohledně Grafické karty a procesoru? Děkuji mnohokrát, s pozdravem DoM_Luke :)

Pokud tomu jak říkáš "maličko" rozumíš, udáváš na obrázku pouze "změť" hardware (celek - tj. výrobce, model atp.) neřešíš, jistě stačí odkaz např. na notebookcheck.com, kde vše potřebné ohledně hrubého výkonu zjistíš (viz benchmarky apod.).

Tomu chápu, kterej je lepší a kterej horší, jen nevím jakej si vybrat, s tím jediným tu potřebuju poradit...

Jinak momentálně vlastním notebook s
procesorem: Intel Pentium Dual CPU T3400 @2,16Ghz
grafickou kartou: NVidia Geforce G103M 512mb
Ramkou: 3gb

A hry mi na to jdou krásně, ještě Need for speed Undercouver rozjedu na větší rozlišení, i Call of duty 4, ale takový hry jako jsou Need for speed Shift2, Mafia2, nebo Need for speed hot pursuit 2010. to už potřebuju mít zmenšený rozlišení

Mentální pochod hodný hrošíka liberijského. Přidání paměti nemá sebemenší vliv na výkon CPU. Snad UPG z jednoho na dvě (čtyři) giga kvůli swapování, ze čtyř výš pouze v případě velmi náročných aplikací (profesionální DTP,...). Nezvedne ti to ovšem výkon, alébrž "odlehčí" disku.

Tak teda dobrá :).. Jinak jsem se jen ptal, to neznaméná že jí tam chci cpát hned co to kopím ;-).. Ale jen doufám že jsem si vybral zprávně :-/.. Četl jsem recenze a píšou že ten procesor s 2Ghz je o dos výkonější, méně se hřeje a je měně náročnej na baterku, je to pravda??