Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jak odstranit nabídku v kontextovém menu?

Nevim jestli jsem zadal správně otázku,ale mám takovej problém.Měl jsem nainstalovaný program(Total Uninstaller) ale odinstaloval jsem jej protože se mi nelíbil.Ale když kliknu na nějakej soubor pravím tlačítkem tak tam mám pořád nabídku Monitorovat v Total uninstall.Jak se toho zbavím ? Ne že by mi to tam nějak vadilo ,ale nemá to tam co dělat.Dík

Registrace na soubor je v jedne ze dvou vetvi:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes
HKEY_LOC AL_MACHINE\Software\Classes

Zkus hledat nazev, ktery se to zobrazi v menu na pravou mys.
Ta asociace muze byt delana i pomoci DLL knihovny, pak to podle nazvu nenajdes, ale ta knihovna by stale musela existovat v adresari, kde byl Total Uninstall puvodne nainstalovany.
Pak by pomohla jeji odinstalace pomoci prikazu:
regsrv32 -u jmeno_knihovny

Muzes zkusit jeste jinou vec - nainstaluj znovu TU, v nastaveni zrus vsechny asociace a pak jej odinstaluj.