Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zkopírování poškozeného disku

Dobrý den, potřebuji překopírovat data z jednoho DVD na druhé.. Potíž je v tomhle: když vložím DVD do mechaniky tak se mi načte ale při kopírování přes NERO 9 mi NERO vypisuje že je disk nečitelný/poškozený.. Když chci jen vykopírovat soubory z DVD tak se mi mechanika roztočí a zastaví a pořád takhle dokola, ale nic se nekopíruje.. Potřeboval Bych poradit program, který vykopíruje vše z disku, ať celé nebo poškozené. Existuje SW na tenhle způsob? Děkuji Blacktiger

Pokud je to DVD poskozene, jde o to, jakym zpusobem je poskozene.
Pokud je poskrabane, jde vylestit. Kvuli jednomu asi nema smysl kupovat spoupravu, ale spis najit si sluzbu, kde to delaji. Mohli by to zvladat v DVD pujcovnach.

Pokud to DVD lezelo nekde v teple nebo je nekdo zapomnel na slunci, uz s tim nic nenadelas. Ten plast je material, ktery porad pracuje a "tece".