Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s konektorem (mobil - jack 3.5 mm)

Zdravim,

mám takový zvláštní problém. Ještě nedávno mi normálně fungovali sluchátka v mobilu, jenže teď, když si chci něco poslechnout, musím zandat pouze část konektoru od sluchátek do mobilu, protože, když tam toho jacka zandám celého, tak mi mobil hraje takovou tu "podvodní" hudbu. S tím to problémem je skoro nemožné pohodlně poslouchat hudbu, když máte mobil v kapse a věčně se konektor uvolní a vypadne z mobilu.
Nesetkal jste se s tím už někdo...?

Ahoj hele u tebe je to ješťe celkem v klidu ale mě se stalo to že sme s kámošem poušťeli do subwooferu hudbu s mého mobil
u a najednou začal ten jack být horkej a mobilu zčernala obrazovka a vypl se naštěstí mobil je v pořádku zrovna s něho píšu ale kdys si pripojim sluchatka misto hudbi to začne jen prskat prosím poraďte!!!!