Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nevysvětitelné rádio

Zdravím, mám doma bedny, cca 4 roky. 2+1. Obyčejné bedny, které se zapojí do sítě, ze subwooferu je vyveden kabel, který je napevno v ovládání hlasitosti, a z ovládání hlasitosti jde další kabel, který se zapojí normálně do zelené zdířky v PC. Bedny hrají v pohodě, ale dnes jsem slyšel nějaké zvuky, pořád jsem nevěděl co to je .. Odpojil jsem kabel z PC, a čistě měl bedny jen v síti, a co neslyším, z beden tichoučkým, trochu chraptivým zvukem hraje rádio, myslím že Frekvence, Orion nebo něco takového, moderuje to čech.

Nevíte čím to může být způsobeno ? Mě to osobně nevadí, je to fakt potichoučku, musím přiložit přímo ucho k bedně abych to slyšel, zkoušel jsem vypnout PC, odpojit od PC, a hraje to pořád, kdykoliv to zapojím do zásuvky. Zajímavé, nedokážu si to vysvětlit. Docela by mě zajímalo, čím to může být.

Dvě, nebo tři mám no :D

Teď jsem něco zkoušel, když konektor, který se zapojuje do PC, položím na něco kovového, tak se to rádio mění, takhle jsem vzal teď lžičku, jezdil po ní, a normálně jsem si takto měnil stanice :D:D

Takže asi vyřešeno ... Každopádně, dost zajímavé :DD

Vy s tím máte už někdo zkušenost ?

Něco podobného jsem taky zažil.

Tak před 25 lety jsme se švargem presovali ve sklepě víno a k tomu nám hrál (v dezolátním stavu) kotoučák 444 LUX. Po dotočení pásky někdo z nás náhodou zmáčknul nahrávání a začala taky hrát nějaká stanice, pravděpodobně Hvězda (ČRo1). Nikdy jindy se mi to už nepodařilo nasimulovat. A magič je už dlouho v magnetofonovém nebi.