Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC ani nepípne

Dobrý den,
když zapnu PC tak ani nepípne,větráky se rozjedou,monitor pořád černý ani BIOS nenajede.Zkoušel jsem vyměnit grafickou kartu(vystřídal jsem tam 4 různé) a poté i základní desku(za úplně stejný model),reset biosu sem taky zkoušel.Na MB jsem nechal jen CPU a jednu ramku jestli pípne a stejně nic.Nevíte někdo co by tam mohlo být za problém? CPU či zdroj?

Sestava:
Win Vista 32bit
CPU Intel Core Duo 1.80GHz
MB MS-7301
RAM 2x512Mb
zdroj Bestec ATX 300W

Kamo.. pokud se ti neroztocil zdroj , tak je v haji.. jinak cpu.. to je nenalchylnejsi soucastka na pc.. dokaze ji znicit povrchove napeti dotyku prstu ci prachu.. zdroj se mus roztocit i kdyby nefungovlo vsecko kolo.. krom desky.. zdroj overis zmerenim napeti multimetrem zlutej 12V na zem cernej = 12V a s cervenym 5V.. Mozno odpojit z desky a zapnout zkratovanim .. cili ten hlavni konektor 20+4pin tam je zelenej a fialovej dratek.. tak zkratuj zelenej s tim protejsim a pak i ten fialovej s protejsim.. me by se roztocit .. zkratovani dej na par sec.. jen aby se roztocil... jinak klasika = cpu to bude

A RAMku si menil? Odpoj z MB vsetko, nechaj iba CPU, pipa nieco?
Vymen teda ten CPU ked myslis, ze je to nim. (najskor ale nech "lixi" napise ako pritom postupovat, pravdepodobne treba pouzit ochranne rukavice a mat obleceny uzemneny overal)
"Tak jsem vyměnil zdroj a pořád stejné" A za co si ho vymenil?