Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekání PC

Zdar mam problem se "sekaním" PC.

V průběhu činnosti, se prostě někdy sekne, a je úplně mrtvý, stejný obraz, nelze pohnout z myší, nic napsat, ani restartovat (jediná možnost jak vypnout PC je odpojit ze zásuvky).

A stává se to jak kdy, někdy třeba 2 minuty po zapnutí PC, někdy 10minut, a dneska se mi to stalo asi 8x

Včem může být problém?

Ten PC je už zrejme staršieho dátumu, mám pravdu? Inštalovalo/odinštalovalo a mazalo sa na ňom už celkom dosť software - mám pravdu?
Nejaké hry - skopírované alebo kradnuté z internetu?

PC je zrejme už zrelý na komplet očistu... Rozobrať, vyčistiť od prachu, zálohovať všetko dôležité a čistá inštalácia OS.
Ak si netrúfaš - zanes ho do servisu.

No mám ho asi už 5 roků.

Nano, něco malo stáhnuté s netu hry apod.

Hmm, myslel sem si to. Zálohované více méně všecko mám, no inštalácia OS, jakože znovu nainstalovat okna, jo?

V PC se moc nevyznám, ale pokud tomu rozumím dopře, tak po reinstalaci OS, jsou všetsky soubory s hardiscu pryč , že?