Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte telefon do 7000,-

Ahoj lidi chystám si koupit nový telefon jsem ochtoný do něj dát 7000,- Za tu cenu jsem si vyhlídl sony ericsson neo má nějak tak vše co potřebuji, ale nechám si poradit jestly se za tu cenu dá sehnat něco lepšího a pokud ten telefon někdo má tak jestly je s ním spokojen všem děkuji za radu.
Změna předmětu, původně: Tomy88 (mif)

Kup to co si si vyhlidol, ak to ma vsetky funkcie ktore chces. Su to relativne slusne telefony a tusim maju android co je tiez vpohode.
BTW. a ani si sem nenapisal co si si to vlastne vyhlidol, tak neviem co chces k tomu za rady. Sleduj aj rozlisenie displaya a v jakom rozliseni to zvlada nahravat a prehravat video apod.