Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefungují USB porty

Dobrý den.
Nedávno jsem dával svůj notebook do opravny kvůli poškozenému chlazení. Potom mi ho vrátili s tím, že tam museli měnit nějaké teplovodivé pasty.
Sice začalo fungovat chlazení, ale poté jsem si všiml, že mi nejdou USB porty po pravé straně notebooku,
takže teď zapojuji jenom 1 USB zařízení do e-SATA vstupu z levé strany notebooku. Někde jsem četl, že buďto funguje e-SATA, nebo USB porty, ale nemůže to fungovat zároveň.
Zkoušel jsem se kouknout do BIOSu na to zapínání/vypínání USB, ale vše je tam zapnuté.
Prosím poraďte.
Děkuji

ovladace chipsetu skusit preinstalovat, pozret si spravcu zariadeni ci tam nie su nejake viditelne problemy (zlte vykricniky/otazniky), ked nie su tak reklamovat je to odpalene.

Někde jsem četl, že buďto funguje e-SATA, nebo USB porty, ale nemůže to fungovat zároveň.

nezmysel.