Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Resetování PC

Zdravím

Měl bych na vás dotaz, mám takový problém...
Kamarád mě dotlačil rozbitou bednu, nejela mu tam MB a grafika, zbytek byl v pořádku, tak jsem použil svoje (funkční) přehodil jsem to do druhé bedny základní deska pro AMD Athlon 2800+ a grafika ATI Radeon 256MB AGP slot, Ramky, HDD a ostatní jsem použil z jeho PC. Bylo mi jasné, že na HDD bude nastavená konfigurace na jeho Desku a Grafiku, takže jsem čekal, že instalace driverů snad proběhne potom co naběhne Windows, nicméně po načítání windowsu problikne blue death a resetne se PC, takže si ani nemůžu přečíst v čem může být problém, nechal jsem projet chkdsk z CD který nepomohl, a reinstalace oken nebude možná protože tam má data, která nechce ztratit, je tedy nějak možné aspoň při naběhnutí modré smrti stopnout logovací screen abych se dočetl v čem je háček nebo to vyřešit nějak jinak, aniž by se kvůli tomu museli reinstalovat okna? Díky

Na tej modrej obrazovke je urcite napisane "INNACCESSIBLE BOOT DEVICE" pretoze to nema ovladace pre dany radic disku/chipset, takze ti je zbytocne toBSOD sa snazit citat. Mozes skusit v BIOSe vypnut AHCI (SATA mode na IDE) mozno to potom nabehne, ale spravidla je na novej doske lepsia nova instalacia, aby sa nemlatili ovladace s tymi povodnymi resp. aby v tom nebolo zbytocnych 5GB nepotrebneho stareho sajrajtu apod.
Data si mozes vycitat napr. na USB disk, napr. nabootovanim akehokolvek linuxu z CD.