Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zčernání obrazovky

Dobrý den, mám problém se svým pc, se kterým si nedokáži poradit sám, tak jsem vás chtěl poprosit o pomoc.

Problém: Při zapnutí her, filmů nebo také při dívání se na videa na youtube, mi někdy zčerná obrazovka na pár vteřin a pak se zase vše objeví.Monitor se mi nevypína běží "normálně" jen zčerná. Žádný zásek ani zpomalení videa,her, filmů však není. Při jiných činostech s pc tento problém nemám.

Pc sestava:
Operační systém: Microsoft Windows 7 Home Premium

Procesor: Intel(R) Pentium(R) D CPU 2.80GHz, 2800 Mhz, jádra:
2, logické procesory: 2

Verze systému BIOS/Datum: Phoenix Technologies, LTD ASUS P5N-D ACPI BIOS Revision 1401, 21.6.2010

Verze SMBIOS: 2.4

Grafická karta: NVIDIA GeForce GTS 250 (Microsoft Corporation - WDDM v1.1)
Typ adaptéru: GeForce GTS 250, kompatibilní s NVIDIA
Paměť RAM adaptéru: 1,00 GB
Nainstalované ovladače: nvd3dum.dll,nvwgf2um.dll
Verze ovladače: .15.11.8593
Soubor INF: nv_lh.inf (oddíl nv_G9x)

Děkuji předem za odpovědi,rady a připomínky:)

odinstaloval bych nadbytečné kodekové balíky, které vyžaduje wmp. nejlépe bych odinstaloval úplně všechny - smůlou je, že odinstalace zvláště těchto pochybných balíků nebývá úplná.

v nastavení flash playeru se dá pomoci vypnutím hardwarové akcelerace.

a zkusit novější nebo jinou verzi ovladače grafiky.

Děkuji za radu, ale téhle části práci s pc moc nerozumím... Kde bych zjistil jaké kodeky mám odinstalovat a popřípadě kde je mohu najít ve w7 abych je mohl odinstalovat.

Do nastavení flash playeru jsem se díval, ale nikde jsem nenašel vypnutí hardwarové akcelerace.

Nainstaluji si nejnovější verzi ovladačů grafiky..Ikdyž jsem je již měl dříve a problém byl stejný.

přidat-ubrat programy. všechny mega codec packy bych odinstaloval, místo pofiderních balíků bych nainstaloval nějaký normální přehrávač, třeba vlc.

na okně flash playeru pravým myšem, jsou tam nějaká nastavení

nepíšu jen nejnovější verzi grafiky, když s ní byl minule problém, zvol klidně jinou.
s tím souvisí jedna věc: pokud jsi ty windows instaloval sám, běž nejdřív na web výrobce základní desky, stáhni driver chipsetu k té desce a nainstaluj ho před updatem ovladače grafiky.

Kodeky jsem prostě nenašel...hledal jsem všude i po netu jak to ve w7 najít, protože v odinstalaci programu ani nikde kolem sem to nenašel...tak jsem jen zkusil nainstalovat vlc...

Flash player jsem nastavil podle rady...(vypnuti hardwarové akcelerace)

Ano winy jsem instaloval sám..Nainstaloval jsem tedy driver na základní desku a potom jsem nainstaloval i novější verzy ovladačů na grafiku...( né nejnovější).
Při prvním testu( při zpuštění hry) bylo zatím vše v pořádku, ale uvidíme při delším hraní...dnes jsem neměl tolik času to otestovat déle(pokusím se co nejdříve otestovat lépe a dám vědět zda problém stále přetrvává nebo je konečně po problému).
Prozatím díky za pomoc:).

Zdravím.. Tak jsem se konečně dostal k otestování změn...Problém stále trvá....Zkoušel jsem pouštět jak filmy,tak videa i hry a vždy to dopadlo stejně,dříve či později obrazovka zčernala a po chvilce(pár vteřinách) se opět vše objevilo...Nemáte nějaké další napady co s tím? Zkoušel jsem i vyměnit grafickou kartu za mou starší, která je však stále funkční a s ní žadný problém nemám.
Děkuji.