Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet v mobilu se automaticky aktivuje

Ahoj,
uz asi 5 dni mam problem. Kazdy rano se mi kolem 7 hodiny aktivuje sam internet v mobilu na den. Nikdy jsem pred tim na mobilu internet neaktivoval, zkusil sem na noc i vypnout mobil, ale jak sem ho pak zapnul, hned mi prisla sms o aktivaci.

Nevite moc prosim jak to zdrusit a cim to muze byt ?

Mam SE Xperia X10 mini Pro
Jsem u Vodafone a mam pouze divokou kartu, uplne bez tarifu apod ...

Predem moc dekuju

V menu telefonu hladaj "datove pripojeni na pozadi" a nastav VYPNUT. A hladaj aj SYNCHRONIZACIA NA POZADI a daj vypnut. Mam dojem ze tie nastavenia maju vsetky android telefony.
Zrejme si si tam pred 5 dnami nastavil google konto a podobne kravinky alebo nainstaloval nejaku skvelu app, napr. na email.