Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nemůžu přepsat soubor

Zdarec, potřebuju ve win. 7 upravit jeden soubor. Když ho otevřu v poznámkovém blogu a přepíšu na něm pár číslic, tak dam uložit a napíše mi to přístup byl odepřen, přitom jsem administrator. Byl jsem donedávna na xpčkách a s win.7 jsem začátečník tak prosím o radu. Dík

O aký súbor sa jedná? Kde je umiestnený? Vo Win7 len tak hocijaký súbor - hlavne v systémovej zložke neprepíšeš ani keď si admin...
Riešenie je skopírovať ten súbor inde - napr. do My Documents - upraviť a nakopírovať naspäť.