Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Změny velikostí paticií

Dobrý den. Chci se zeptat jak zmenit velikost jednotlivých particii. Na jedne particii ubrat pár giga a k druhe je pridat. Jde to nejak abych nemusel formátovat disk? Děkuji za odpověď.

Já jsem vůůůl :-D máš pravdu, funguje to tak a dokonce i u mě:-) Já to D zmenšoval z prava takže oddíl vznik až za D a tím pádem nešel přilepit k C... Ještě že jsi napsal zleva... Díky moc za pomoc, už by to mělo být dobré:)

Vim že to říkal.. ale nastal mi tu error. Vytvořil jsem particii, dal ji sloučit (merge), chvili to štrachalooba pasky doběkly do 100% a naskočil error. (Find some partition error, continue this operation might cause boot failure and data loss, are you sure to procedeed?). I mojí velmi slabou angličnou jsem pochopil že bych mohl přijít o data, nedej bože poškodit disk :( Jo a mam visty. Tak teď nevím co dál, jestli to rysknout nebo ne.