Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kategorie - pokec - vše

Je to jenom detail, ale narazil jsem na něco nelogického. V seznamu kategorií jsou tlačítka Zobrazit vybrané a zobrazit vše. A teď pokud dám zobrazit vše, nezobrazí se vše, kategorie Pokec zmizí (přestože má být vše). Takže když chcit zobrazit skutečně vše (včetně pokecu), musím vše zatrhnout a dát Zobrazit vybrané místo zobrazit vše. To tak máte správně? Vždyť smysl tlačítek si takto protiřečí, když vše musím vybrat omezujícím tlačítkem zobrazit vybrané.

Omezovací tlačítko? To mi nějak nesedí. Když mám právo volby vč. všech položek, tak to není omezující. :) Zkrátka Pokec jde mimo zaměření poradny, proto se implicitně nezobrazuje. Text Zobrazit vše není nejvýstižnější, ale jiné řešení mě nenapadá. Zkuste něco navrhnout.

Pretože nechceme odradiť nových návštevníkov tým, že to tu bude vyzerať ako chat, nezobrazujeme kategóriu Pokec ani po stlačení tlačidla "Zobrazit vše". Aby túto kategóriu mohol používateľ vidieť, musí to naozaj chcieť, preto sa zobrazí až po ručnom označení.

Neviem, kto to tu označil za vyriešené po vložení môjho príspevku, ale myslím, že autor sa v tej dobe nevyjadril, že je to vyriešené (keďže to bolo nejakú dobu po vložení môjho príspevku). Ak to niekto označí za vyriešené, patrilo by sa aspoň niečo k tomu povedať. Alebo tu máme "tajných" moderátorov?

[mod]Pokud máš výhrady k práci moderátorů, sděl je laskavě na info@poradna.net. (Kurt)[/mod]

Souhlasím s Klepetem, též se mi zdá trochu nelogické tlačítko označit VŠE, když se neoznačí skutečně "vše". Kráťův návrh zobrazit vše kromě pokecu je výstižný. Je to sice dlouhé, ale nenapadá mě nic kratšího a zároveň přesného.

Co třeba odlišit barevně/graficky Pokec od ostatních tlačítek?
Nebo umístit tlačítko Pokec pod čáru? A tlačítko Zobrazit vše dát NAD čáru a ještě k němu přidat šipku nahoru?
Třeba takto:

[barblu.gif]
Kategorie
Hardware
Periferie
... atd.
Připomínky
Zobrazit vše[arrw01_26a.gif]
[barblu.gif]
Pokec
Zobrazit vybrané
[barblu.gif]

PS: Grafické provedení návrhu prosím nehodnoťte, našla jsem na webu v rychlosti nějakou šipku a čáru ;-)

Myslela jsem to tak, že by se jen přeorganizovala stávající menu Kategorie. To by nemělo být nijak náročné na prostor, ne? Ty grafické prvky, které jsem v návrhu použila, jsou moc velké, náhodně jsem je vybrala na webu. Chtěla jsem jen ukázat navrhovanou posloupnost tlačítek v tom menu. Vlastně by tam navíc přibyla jen jedna čára (nad Pokecem) a šipka u Zobrazit vše.

Nechal bych to tak, jak to je.

Tlačítko Zobrazit vše označí všechny kategorie, týkající se poradny. Pokec je jaksi navíc, klidně by se to mohlo jmenovat třeba "Žumpa", a je to jen dobrá vůle autorů, že takovou rubriku vytvořili, aby nemuseli mazat off topic, a aby si bylo kde jen tak nezávazně pokecat i o jiných věcech než o počítačích. Důvody, proč nezobrazovat "Pokec", vysvětlil už los.

Kdyby se Pokec měl opticky nějak odlišit od ostatních kategorií, tak by to designově nevypadalo hezky - to už se zkoušelo.

Já jsem tohle vyřešil po svým (už jsem to tady psal i v jednom jiným příspěvku), dal jsem si zobrazit vše i s pokecem a takto zobrazenou stránku jsem si uložil jako záložku, resp. homepage :-).
Stačí najet na záložku a stránka se načte i s pokecem.