Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení TP-LINK TL-WR841ND jako přijímače

Dobrá den zakoupil jsem TP-LINK TL-WR841ND za učelem zlepšení příjmu signálu wifi na notebooku(přijímám wifi od poskytovatele a notebook mam umisteny az za zdi a potreboval bych umistit prijimac do okna a od nej natahnout LAN kabely do 2 notebooku). Prodejce mi řekl že je k produktu přiložen návod. Stačilo by mi vědět jak se jmenuje režim do kterého mám router nastavit.

režim client umí wr743, ale zas nevyužiješ domácí wifi. na nějaké režimy wds zapomeň, pak nepřipojíš více pc k routeru.
nejlepší bude stávající wr841 umístit doprostřed bytu, ať ho pokryje signálem (ap režim). přikoupit "okenního" clienta - ať už s 5db anténou nebo lepší - a propojit je kabelem.