Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem reklamacia cez ebay čitačka ebookov

ahoj kupila som čitačku ebookov cez ebay bola chybna kontaktovala som predajcu a dohodli sme sa ze ked mu poslem spät čitačku tak mi posle spät peniaze, tak ja som mu to poslala v tej bublinkovej obalke , a za 5 dni mi prisla odpoved ze vraj som to neposlala v orginalnom baleni a nie je to tovar ktori mi poslal ze stam nezhoduje nejake cislo tej citacky.Ja som z toho uz zufala , nic ine som si neobjednavala a nijak sa snim neda dohodnut ani na vymene tovaru ani vrateni peniazi ani oprave, lebo tvrdi ze to mi neposlal. Ako postupovať?
clown89@azet.sk

Změna kategorie, původně: Připomínky (host)

ved takmer 20 dni trvalo kym to dolslo ku mne ja som to reklamovala po mesiaci ako mi to doslo
nwm ako napisat to zaporne hodnotenie
a na ebay som davala tiez staznost ale nestihla som tam dopisat ze mi to ani nece vratit a uzavreli to a neda sa nic tam napisat
na paypal som pisala viac krat no asi z toho nic nebude