Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Eshop-tvorba na zakázku, DPP

Můžu bez živnostenského listu vytvořit pro zadavatele zakázky jednoduchý eshop s využitím free řešení na základě DPP? Celková cena zakázky by nepřesáhla 10k Kč.
V případě že máte zkušenost s nějakým free eshopem s redakčním systémem prosím o tip.

Díky moc

Já už jich udělal na DPP asi 5 a nikdo hemzy nemá. Tak snad ano. Každopádně smlouvy schraňuji.
e-shop spolu s redakčním systémem znám Panavis, ale ten není free, stojí asi 1500.
On vychází z Quick Cart a ten je dost vylepšen od doby, co jsem jej zkoušel
sperky.astrologie-dagmar.cz
Ón je jednodušší na správu i na předělání.

Úplně free je PrestaShop www.in-hracky.cz. Ten je však dost "kompletní", je těžší pro nezkušené na administraci a je o dost těžší jej předělat.

ja jsem koukal na oscommerce, prisel mi fajn, ale nevim. zkusenosti nejake mam, instalace phpbb, united nuke, wordpress, joomla a jejich administrace, takze to imho takovy problem byt nemuze. i grafiku si vykutim, predelat nejakou sablonu na originalni design je to posledni.
Tak dik za radu:)
jeste me napada, smim za instalaci a provoz free eshopu chtit penize? Neni to neco proti licencnimu ujednani?

predelat nejakou sablonu na originalni design je to posledni.

Já se u PrestaShop docela vyvztekal, abych třeba dostal položku ze záhlaví dolu. A ty sloupce také nejde jen tak snadno měnit. Nicméně třeba to nebude třeba. Oscommerce bylo nějaké náchylné na útoky (nebo to byl Zencart?).