Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zobrazení příspěvků...

Předmět bude asi špatně,nevím jak to mám napsat. Je blbé,že když si jeden člověk prohlídne příspěvek dvakrát tak tam naskočí další dvě zobrazení (myslím jako ty čísla). Vím,že je to taková zbytečnost,ale když už to tady máte tak ať to alespoň pořádně funguje... Doufám,že jste to pochopili :-/

Počet zobrazení otázky sa zvyšuje len vtedy, ak používateľ nevidel všetky jej príspevky. To znamená, že ak si pozrieš otázku a potom pribudne odpoveď, ďalšia Tvoja návšteva zvýši počet zobrazení. Ak by medzitým odpoveď nepribudla, počet zobrazení sa nezvýši.
Je to tak kvôli tomu, aby si po napísaní príspevku mohol vidieť, že si ho niekto aj prečítal.

Je to priblizny indikator napr pre zadavatela otazky aby vedel ci sa na tu jeho otazku uz niekto pozrel, ak caka na odpoved apod.
Pripomienka T.I.P-a je ako sa u nas hovori "Ficovina" :-D, ptz. ten politik tiez len vsetko skritizuje ze je zle aj ked nema o tom ani paru a ani ziaden plan ako to urobit lepsie :-)