Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc jen problikne

Dobry den, mam problem pri zapnuti pc se nic nestane pc jen problikne. Sestava: MB: ASUS m3a78 pro, Cpu mam 2 konkretne : phenom II 940 BE a phenom II 840, RAM: geil ultra plus 4gb 1066 Mhz a pak mam jeste jedny geil ultra 2gb 800 Mhz, zdroj ocz 600w a druhy enermax 520w, gpu hd 4870 vapor-x. Ikdyz zapojim jen potrebne tak furt to same. Zkousel jsem to i na desce od Asrocku a nic uz fakt nvm kde je chyba. Zapojeni Pwr a rest buttonu jsem kontroloval x krat. Napadlo me ze deska se nekde dotyka a dochazi ke zkratu ale nic ikdyz ji dam tkzv. Na stul stale nic. Budu rad za kazdou radu. Dekuji.

Clear cmos jsem zkousel nic, potrebne kabely jsou 24pin a napajeni cpu nic vic ne? Nepipa (nemam speaker) pri zapnuti zdroje se led na desce rozsviti tak me napadlo jestli nemuze byt neco s pwr but . . . Da se pc zapnout jinak nez tlacitko?

"(nemam speaker)" Tak to by som sa pozrel. //edit Myslim to tak, ze kazda bedna ma speaker, ak si ho odpojil/stratil a chces diagnostikovat problem tak to mas trochu blbo vymyslene.
"Da se pc zapnout jinak nez tlacitko?" Samozrejme, skratuj tie 2 piny na ktore je pripojeny pwr niecim inym, vodivym (nozik, skrutkovac,...).